لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود

عنوان کتاب : نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

  • نویسنده : اوریانا فالاچی
  • مترجم : عباس زارعی
  • ناشر : نشر آموت
  • موضوع : داستان خارجی
قیمت :
150,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
150,000 ریال

نمی‌دانم که این اتفاق خوب بود یا بد: وقتی خوشحالم، فکر می‌کنم خوب بوده است و وقتی ناراحتم، فکر می‌کنم اتفاق بدی بوده است. اما در زمان ناراحتی و بدبختی هم افسوس به دنیا نیامدن را نمی‌خورم؛ زیرا هیچ‌چیز بدتر از نیستی نیست. بگذار دوباره بگویم: من از درد نمی‌ترسم. ما با درد به دنیا می‌آییم. درد با ما رشد می‌کند، به آن عادت می‌کنیم، همانطور که به داشتن دست و پاهایمان عادت کرده‌ایم. راستش حتی از مردن هم نمی‌ترسم، مردن به این معنی است که دست‌کم زمانی به دنیا آمده و از نیستی گریخته‌ای. آنچه واقعا مرا به وحشت می‌اندازد، نیستی است، نه هستی. هرگز وجود نداشتن است، حتی به طور اتفاقی، به اشتباه یا در اثر بی‌مبالاتی دیگران. خیلی از زنان از خود می‌پرسند چرا باید بچه‌ای به دنیا بیاورند تا سرما و گرسنگی بکشد، تحقیر شود یا دراثر جنگ یا بیماری کشته شود. آن‌ها امید ندارند که فرزندشان سیر شود، گرم شود، به او احترام بگذارند یا تلاش کند به جنگ و بیماری خاتمه دهد. شاید حق با آن‌ها باشد؛ اما آیا نیستی بر رنج بردن ارجحیت دارد؟ حتی زمانی که به‌واسطه ناکامی‌ها و رنج‌هایم گریه می‌کنم، اطمینان دارم رنج‌کشیدن بهتر از نیستی است. زمانی که این فکر را به زندگی تعمیم می‌دهم، به مسئله به دنیا آمدن یا به دنیا نیامدن، ذره‌ذره وجودم فریاد می‌زند که به دنیا آمدن بهتر از به دنیا نیامدن است. اما آیا می‌توانم چنین استدلالی را درباره تو هم به کار ببرم؟ آیا این به آن معنی نیست که تو را به‌خاطر خودم به دنیا می‌آورم، نه کس دیگر؟ من هیچ علاقه‌ای ندارم تو را برای خودم به دنیا بیاورم؛ چون ابدا نیازی به تو ندارم.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
بچه های راه آهن
180,000 ریال
180,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
دختر پرتقالی
400,000 ریال
400,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
فروافتادگان
180,000 ریال
180,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
جز از کل
1,300,000 ریال
1,300,000 ریال
0 %
مشاهده
از همین نویسنده :
کتاب
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد
280,000 ریال
280,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.