لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود

عنوان کتاب : تست فیزیک 2 پایه یازدهم تجربی

  • نویسنده : رضا سبزمیدانی - ایمان سلیمان زاده - نوید شاهی
  • مترجم : -
  • ناشر : خیلی سبز
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
1,050,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
1,050,000 ریال

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فیزیک ۲ (یازدهم) از انتشارات خیلی سبز دارای سوالات متنوع چهار گزینه‌ای است که از سال‌های قبل انتخاب شده‌اند. در این کتاب می‌توانید بخش‌های مختلف را مورد مطالعه قرار داده و بر اساس آن به حل مسائل اقدام کنید. کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فیزیک ۲ انتشارات خیلی سبز
کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فیزیک ۲ رشته تجربی نوشته رضا سبزمیدانی، نوید شاهی و ایمان سلیمان زاده می‌باشد. این کتاب که مخصوص بچه‌های پایه یازدهم است دارای ۳ فصل مهم می‌باشد. هر فصل از درس نامه به همراه پرسش‌ها در همان بخش تشکیل شده است؛ یعنی اگر فصلی از کتاب درسی دارای ۴ بخش باشد در این کتاب برای هر بخش درسنامه مجزا و پرسش‌های مستقل طراحی شده است و در پایان هر فصل نیز پاسخنامه تشریحی ارائه گردیده است.

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فیزیک ۲ دارای بخشی به عنوان ضمائم می‌باشد که در این بخش شاهد پاسخنامه کلیدی و کتاب نامه هستیم. پاسخنامه کلیدی سبب تسریع در یافتن جواب سوالات می‌شود. در بخش کتاب نامه نیز می‌توانید در رابطه با رفرنس کتاب اطلاعاتی به دست آورید.

نگاهی گذرا به کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فیزیک ۲ انتشارات خیلی سبز
تنوع و جذابیت سوالات کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فیزیک ۲ انتشارات خیلی سبز باعث شده است تا اقدام به نوشتن نکاتی در رابطه با این بخش کنیم.

اول از همه برخی از پرسش‌های مطرح شده در بخش‌های این کتاب مربوط به دور قبل یا اصطلاحا پرسش‌های قدیمی است.
دومین نکته ارائه سوالات متنوع در این پرسش‌ها می‌باشد. پرسش‌های مفهومی، ترکیبی و عددی فراوانی در بخش‌های مختلف این کتاب مشاهده می‌شود.
سومین نکته دسته‌بندی منظم و مرتب این پرسش‌ها بر اساس درسنامه ارائه شده است. اگر بخش خاصی را مد نظر دارید می‌توانید به راحتی سراغ همان بخش بروید و درسنامه را مطالعه کنید و سپس تست‌های مرتبط با همان بخش را بررسی کنید.
چهارمین نکته ارائه پاسخ‌های کاملا تشریحی برای پرسش‌های مطرح شده است که موجب افزایش اطلاعات دانش آموزان می‌شود.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.