لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود

عنوان کتاب : تست شیمی دوازدهم جلد اول بهمن بازرگانی ( آرشیو کامل )

  • نویسنده : بهمن بازرگانی
  • مترجم : -
  • ناشر : مبتکران
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
1,460,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
1,460,000 ریال

کتاب شیمی دوازدهم جلد اول شامل ۲ فصل می‌باشد. شالوده اصلی این کتاب را تست‌های چهارگزینه‌ای در سطوح مختلف تشکیل می‌دهند. یکی از بخش‌های مهم این کتاب که در بخش پاسخ تشریحی به آن پرداخته شده است بخش ایستگاه درس و نکته می‌باشد. تست‌های وی آی پی و تست‌های دسا نیز از دیگر بخش‌های کتاب شیمی دوازدهم نوشته بهمن بازرگانی می‌باشند.

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دوازدهم از انتشارات مبتکران می‌باشد. کتاب فوق اگرچه دارای تمریناتی سخت و طاقت فرسا است اما با حل نمودن و تمرین کردن این سوالات، دانش آموزان پشت کنکوری می‌توانند به نقطه مناسبی از آمادگی برسند. مسائل و تمرینات این کتاب به گونه‌ای می‌باشند که انگار وزنه‌ای بزرگ به پای یک دونده وصل نموده‌اند و با آن تمرین می‌کند. همین که موقع مسابقه می‌رسد با باز کردن وزنه‌ها احساس پرواز می‌کند و مسابقه برای او سهل و آسان می‌شود.

حل تمرین‌های کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دوازدهم اینگونه است. تمرین‌ها بسیار سخت است و شما را برای کنکور آماده می‌کند. اگر می‌توانید سخت‌ترین تمرینات و سوالات شیمی را حل کنید، حتما قادر هستید به سوالات معمولی و سخت کنکور نیز پاسخ دهید و آن زمان است که از شیمی لذت می‌برید. با ادامه مطلب همراه باشید تا اطلاعات کاملی از کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای جلد اول شیمی دوازدهم به دست آورید.

ویژگی‌های کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دوازدهم نوشته بهمن بازرگانی:
همانطور که اشاره شد کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی دوازدهم از آقای بهمن بازرگانی می‌باشد. جالب است بدانید چاپ نهم این کتاب در سال ۹۸ صورت گرفته است. کتاب فوق در ۶۷۴ صفحه گردآوری و تدوین شده است. کتاب چهارگزینه‌ای شیمی دوازدهم دو فصل کامل از کتاب را تشکیل می‌دهد. ساختار کتاب دارای درسنامه است اما نه درسنامه‌ای که در ابتدای هر درس از این کتاب عنوان شده باشد. ایستگاه‌هایی با عنوان درس و نکته در کتاب وجود دارند که در این نکات با مفاهیم بسیاری از درس می‌توانید آشنا شوید.

پرسش‌های چهارگزینه‌ای بخش اصلی این کتاب می‌باشند که هر یک دارای پاسخ تشریحی و زیر عنوان‌های خاص هستند. هر فصل با آزمون‌های چکاب پوشش داده شده است و در پایان کتاب آزمون‌های جامع برای تقویت بیشتر و بهتر دانش آموزان پشت کنکوری تدوین گردیده‌اند. مفاهیم بسیاری در این کتاب ایده آل وجود دارند که در ادامه مطلب به آنها اشاره می‌کنیم. با ما همراه باشید تا از درجه بندی و اهمیت تست‌های موجود در این کتاب بیشتر آشنا شوید.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
از همین نویسنده :
کتاب
تست شیمی دوازدهم جلد دوم بهمن بازرگانی ( آرشیو کامل )
1,350,000 ریال
1,350,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست شیمی دهم واجب تک جلدی
1,400,000 ریال
1,400,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست شیمی یازدهم واجب تک جلدی
1,480,000 ریال
1,480,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.