لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود

عنوان کتاب : تست فارسی 2 پایه یازدهم

  • نویسنده : ابولفضل غلامی - جلال الدین دهقانی - افشین محی الدین
  • مترجم : -
  • ناشر : خیلی سبز
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
880,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
880,000 ریال

کتاب کمک درسی فارسی ۲ از انتشارات شناخته شده خیلی سبز می‌باشد. آزمون‌هایی که در این کتاب نگارش شده است طبق استانداردهای تعیین شده جهت موفقیت در کنکور می‌باشند و برای دانش آموزان پایه یازدهم تألیف شده‌اند.

کتاب کمک درسی فارسی ۲ از انتشارات خیلی سبز برای پایه یازدهم است. این کتاب که بر اساس کتاب درسی جدید نگارش شده است نوشته ابوالفضل غلامی، جلال الدین دهقانی و افشین محی الدین می‌باشد. البته نظارت محتوایی این کتاب را آقای دکتر کوروش بقایی راوری انجام داده است. این کتاب دارای ۱۸ درس است. بخشی به عنوان نیایش، بخشی نیز به عنوان تاریخ و ادبیات گونه شناسی می‌باشد.

بخش انتهای کتاب نیز مربوط به پاسخنامه می‌باشد. کتاب فوق دارای دو جنبه بسیار کارآمد و مفید است. بخش اول برای دانش آموزانی است که می‌خواهند برای امتحان فارسی ۲ آماده شوند و بخش دوم برای دانش آموزانی است که می‌خواهند تست‌های کنکور سراسری را بالای ۹۰ درصد بزنند؛ اما آن دانش آموزانی موفق می‌شوند که هر دو جنبه را در نظر بگیرند. توصیه می‌شود به دانش آموزان عزیز پشت کنکوری از ابتدا کتاب را تهیه نمایید و با یک تیر دو نشان بزنید.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.