لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود نیست

عنوان کتاب : عربی جامع کنکور میکرو ( دهم ، یازدهم ، دوازدهم ) ( تجربی و ریاضی )

  • نویسنده : خدیجه علی پور
  • مترجم : -
  • ناشر : گاج
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
1,450,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
1,450,000 ریال

عربی جامع کنکور میکرو گاج یکی از کتب کامل و جامع از انتشارات گاج است که به خوبی توانسته است با ارائه درسنامه‌های جامع، مثال‌های مکمل و تست‌های متنوع از بخش‌های گوناگون درس عربی، آمادگی داوطلبان را برای آزمون کنکور سراسری حفظ و افزایش دهد.

درس عربی
عربی، یکی از دروس عمومی در دوران متوسطه دوم می‌باشد که به لحاظ همجواری ایران با کشورهای عربی و این نکته که زبان اسلام، عربی است دارای اهمیت می‌باشد. این درس همچنین یکی از دروسی است که در کنکور ۲۵ سوال از آن مطرح می‌شود و داوطلبان آن را در دفترچه شماره یک کنکور (عمومی) مشاهده می‌کنند. ضریب زبان عربی در کنکور مانند درس زبان انگلیسی ۲ می‌باشد. از اهمیت این درس در کنکور باید به این نکته اشاره نمود که غالب داوطلبان در این درس ضعیف هستند و داوطلبان باهوش می‌توانند با کسب بیشترین نمره در این درس، نمره‌تراز کنکور خود را به خوبی نسبت به سایرین افزایش دهند.

معرفی کتاب عربی جامع کنکور میکرو گاج
کتاب عربی جامع کنکور میکرو گاج یکی دیگر از کتاب‌های کمک درسی گاج است که به صورت جامع درس‌های عربی پایه‌های دهم تا دوازدهم را دربرمی گیرد. در این کتاب که به صورت میکرو طراحی شده است، ابتدا محتوای آموزشی و سپس تست‌ها و پرسش‌های چهارگزینه‌ای قرار گرفته‌اند که این کتاب را به کتابی آموزشی، کنکوری تبدیل نموده است. طراحان گاج هدف از چاپ و انتشار این کتاب را ایجاد آمادگی برای دانش آموزان برای شرکت در کنکور سراسری اعلام کرده‌اند. همچنین این کتاب شامل تست‌های کنکور ۹۸ به عنوان اولین کنکور نظام جدید نیز می‌باشد.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.