لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود نیست

عنوان کتاب : تست انگلیسی جامع ( دهم ، یازدهم و دوازدهم ) + کتابچه مجّانی واژگان

  • نویسنده : دکتر رضا کیاسالار
  • مترجم : -
  • ناشر : خیلی سبز
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
1,170,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
1,170,000 ریال

آماده سازی برای شرکت در کنکور سراسری طبیعتا امری است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند، زیرا موفقیت در کنکور اهمیت زیادی برای پشت کنکوری‌ها دارد. در اینجا کتاب انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز یکی از بی‌نظیرترین کتاب‌ها برای آشنایی با تست‌های کنکوری درس زبان است. با این حال اگر شما هم می‌خواهید راحت‌تر به تست‌های کنکوری پاسخ دهید، پیشنهاد می‌شود به فکر تهیه این کتاب باشید. لازم است بدانید چیدمان فصل‌ها و نکات آموزشی در این کتاب آموزشی بر اساس کتاب درسی نیست، بلکه سلیقه و تجربه نویسنده منجر به فصل بندی آن شده است.

معرفی کتاب انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز
امروزه با توجه به اهمیت کنکور برای آقا پسرها و دختر خانم‌ها مشاهده می‌شود که بسیاری از نشریات اقدام به نوشتن و تالیف کتاب‌های کمک درسی نموده‌اند. انتشارات خیلی سبز، یکی از انتشارات موفق در ارائه و انواع کتاب‌های مناسب برای موفقیت در کنکور می‌باشد. با توجه به اینکه درس زبان انگلیسی از دروس مهم کنکور سراسری می‌باشد و افراد زیادی در این درس مشکل دارند، انتشارات خیلی سبز اقدام به نوشتن کتاب انگلیسی جامع خیلی سبز نموده است. آقای رضا کیاسالار مولف این کتاب است که در سال ۱۳۹۷ در ۳۵۴ صفحه این کتاب را به چاپ رسانده است. لازم است بدانید تمامی تست‌های کنکوری داخل و خارج سال‌های اخیر در این کتاب ذکر شده و برای پایه و رشته تحصیلی دهم و یازدهم ریاضی، تجربی و انسانی این کتاب مناسب می‌باشد. همچنین باید توجه داشته باشید این کتاب دارای درسنامه کاملی است.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.