لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود

عنوان کتاب : دستور زبان فارسی برای همه رشته ها

  • نویسنده : دکتر هامون سبطی
  • مترجم : -
  • ناشر : دریافت
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
420,000 ریال
تخفیف :
15 %
قابل پرداخت :
357,000 ریال

پرسش و پاسخ
از کتاب‌های کمک درسی موفق برای شرکت در کنکور می‌توان به کتاب دستور زبان فارسی کنکور نشر دریافت اشاره کرد. سطح آموزشی این کتاب بالا بوده و به تمامی مطالب کتاب درسی در بخش‌های مختلف آن اشاره شده است. درسنامه‌های این کتاب دارای سوالات متنوعی می‌باشند که پاسخ آنها به صورت تحلیلی بلافاصله بعد از سوال ذکر شده‌اند. از مهمترین ویژگی‌های این کتاب می‌توان به سوالات چهارگزینه‌ای آن اشاره کرد که دارای سطح علمی سخت و دشوار می‌باشند. سوالات کنکورهای سراسری سال‌های قبل نیز در این کتاب عنوان شده‌اند. ظاهر این کتاب نیز ساده بوده و دارای صفحه آرایی مناسبی است.

دستور زبان فارسی کنکور نشر دریافت
در آزمون‌های سراسری و آزاد از دروس مهمی همچون دستور زبان فارسی سوالات چهارگزینه‌ای مطرح می‌شوند و بسیاری از داوطلبان برای پاسخگویی به آنها با مشکلاتی مواجه می‌شوند. دلیل این موضوع مفهومی بودن اینگونه از سوالات است که نیاز به درک و فهم بهتر مطالب این درس برای پاسخگویی به آنها است.

برای موفقیت در پاسخ دادن به سوالات این درس داوطلبان باید به سراغ کتاب‌های کمک درسی موفق در این زمینه بروند. یکی از این کتاب‌ها دستور زبان فارسی کنکور نشر دریافت می‌باشد که دارای بخش‌های مختلفی می‌باشد. در این کتاب کمک آموزشی با مطالبی مواجه می‌شوید که با توضیحات کامل افراد متقاضی کنکور را برای حل درست مسائل درس زبان فارسی یاری می‌رسانند. در این کتاب بخش‌هایی همچون درسنامه و سوالات مختلف چهارگزینه‌ای به چشم می‌خورند.

معرفی کلی کتاب
دستور زبان فارسی کنکور نشر دریافت مانند دیگر کتاب‌های کمک درسی دارای قسمت‌های مهمی است که دانش آموزان و داوطلبان بر اساس آنها می‌توانند خود را برای شرکت در کنکور آماده نمایند. تمامی مراتب آموزشی در این کتاب کمک درسی رعایت شده است و این موضوع باعث بالا رفتن کیفیت سطح علمی این کتاب شده است. تمامی بخش‌های این کتاب آموزش محور می‌باشند.

با نگاهی به سوالات تالیفی این کتاب متوجه این موضوع نیز خواهید شد. در این کتاب فصل‌ها بر اساس کتاب درسی مرتب نشده‌اند و نویسنده شیوه‌ای را برای این موضوع در نظر گرفته که کاملا منطقی است. رسمی بودن زبان آموزشی دستور زبان فارسی کنکور از انتشارات نشر دریافت به معنای مفهومی بودن سطح آموزشی آن نیست.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
از همین نویسنده :
کتاب
املا و لغت برای همه رشته ها + تاریخ ادبیات
450,000 ریال
382,500 ریال
15 %
مشاهده
کتاب
تناسب معنایی و قرابت معنایی برای همه رشته ها
520,000 ریال
442,000 ریال
15 %
مشاهده
کتاب
آرایه های ادبی برای همه رشته ها
450,000 ریال
382,500 ریال
15 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.